Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Z Hany Krampolové (57) je důchodkyně: Neuvěříte, kolik bere, i když už desítky let nepracuje!

+ Dalších 8 fotografií
FINANCE
Z kontroverzní Hany Krampolové (57), jež nedávno kvůli odmítání jídla v zuboženém stavu skončila ve špitále na výživě, se stala penzistka. Přestože naposledy pořádně pracovala skoro před třiceti lety, i tak bere invalidní důchod větší, než mnoho jiných lidí v podobné situaci.

Hana Krampolová kdysi bývala učitelkou v mateřské škole. Ale to jen poměrně krátce. Pak se dala dohromady s hercem Jiřím Krampolem a od té doby nikde zaměstnaná nebyla. Chvíli se sice starala o mužovy finanční záležitosti, to ale také docela brzy skončilo.

A právě nicnedělání ji mělo přivést na vlnu závislostí na alkoholu a prášcích.

Nemá tak ani náhodou odpracováno, aby mohla pobírat klasický důchod, na ten invalidní ale dosáhla.

„Vyběhala jí ho paní Beáta, která nám oběma pomáhá. Umí zařídit úplně všechno. Je fantastická. Je jasné, že Hanka už nikdy pracovat nebude. Dostala ho na svoje tři zlomeniny. Bere kolem deseti tisíc korun. Ale bez Beáty by brala úplné houby,“ prozradil eXtra.cz Jiří Krampol.

Sám je důchodce už dávno, dál ale hraje v divadle a jezdí na zájezdní představení. „Bývalo to po finanční stránce dřív mnohem lepší, ale nestěžuju si. Já peníze nikdy moc neřešil. Na jídlo i činži máme,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články