Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Z Gelemové se vyloupla prvotřídní kočka: Takhle rozkvetla po boku mlsného Felixe

Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
SLUŠÍ JÍ TO
Po boku stále ženatého hudebníka Felixe Slováčka (75) malířku nevalné pověsti Lucii Gelemovou (37) vídáme už nějaký ten pátek. V poslední době ovšem mladá malířka hýří nejen spokojenými úsměvy, ale také ženskými půvaby. Jako by celá rozkvetla do krásy.

Naposledy se Lucie Gelemová po boku svého o dvě generace staršího milence objevila na charitativní akci, kterou na pražském Žofíně pořádala modelka Monika Sofia. Lucie s Felixem (75) se od sebe nehnuli na krok a neustále láskyplně švitořili.

Zatímco na sociálních sítích se tahle milenecká dvojka občas pochlubí dechberoucími soukromými fotkami, kterými pěkně štve Dádu Patrasovou, nebo prezentuje Felixovu bouli v rozkroku, tentokrát od nás dostávají jedničku s hvězdičkou.

Z obyčejné a tak trochu nesmělé holky se během tří let vyklubala kráska, která se na společenské akce dokáže vyfiknout, zapózovat před objektivem a zároveň působit jako distingovaná dáma. V bílé róbě to Lucii vedle světáckého Felixe tentokrát opravdu slušelo. Co říkáte?

Související články

Další články