Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z fešného boháče a táty Kevina ze Sám doma se stala vosková figurína!

Z fešného boháče a táty Kevina ze Sám doma se stala vosková figurína!
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
Nikdo nemládneme, ale bohužel někdy je touha po věčném mládí větší než zdravý rozum. Bohužel se to nevyhnulo ani herci Johnu Heardovi, který hrál pohledného tátu v Sám doma. Dnes vypadá spíš, jako kdyby byl z vosku.

Kdo by si nepamatoval pana McCallistera, tátu malého Kevina, který doma zapomněl syna. Z fešného táty se stal najednou idol dívek, role mu přinesla slávu i bohatství. Užíval si pozornost žen. Jenže bohužel jako spousta umělců neunesl stárnutí a snažil se mu zabránit plastickými operacemi.

Sice o nich nikdy nechtěl mluvit, ale podle jeho výrazu a mimiky by se zdálo, že John Heard (70) je spíš vosková figurína než živý herec. A je to škoda, chlapi totiž většinou stárnou jako víno a možná by to byl i Johnův případ. Takhle spíš připomíná své nepovedená já

Dodnes se stále věnuje herectví Sice už nikdy neměl tak velkou roli jako v Sám doma, ale stále je obsazován do menších roliček, kde byste ho ale stejně jen stěží poznali.

Jeho bouřlivější život poznamenal i soukromí Ani jedno ze dvou manželství, ze kterých má dvě děti, nevydrželo. Až na "stará kolena" se konečně usadil. Se svou přítelkyní Mellisou Leo má další dítě a vypadá to, že už by to mohla být opravdu ta osudová láska.

Související články

Další články