Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Z fešáka Charouze je ženáč: Expřítel Prachařové do toho praštil! Kdo je jeho vyvolená?

Svatba Jana Charouze s krásnou Nelou byla romantická.
+ Dalších 6 fotografií
Vypadalo to skoro už tak, že bývalý automobilový závodník Jan Charouz (31) bude do konce života lovit holky na krátké známosti a nikdy se neusadí. Tenhle charismatický chlapík, který také před časem zkoušel randit s Agátou Hanychovou, se ale před rokem a půl zabouchl do Nely Statečné a v sobotu vztah zpečetili svatbou. Podívejte se na fotky z veselky!

Ta se konala na romantickém zámku Mitrowicz z roku 1565 nedaleko Týna nad Vltavou, šlo tedy o jihočeskou veselku.

„Podle předpovědi mělo hustě pršet, naštěstí se nevyplnila a měli jsme celou svatbu hezky,“ řekl eXtra.cz Honza Charouz, loňský vicemistr světa v disciplíně JetSurf (vodní surfovací prkno s vlastním pohonem).

Někdejší vítěz slavné čtyřiadvaceti­hodinovky v Le Mans, který se nyní živí především jako komentátor F1, s nevěstou na svatbu pozval devadesát hostů. Nechyběla ani jeho matka a otec, taky bývalý slavný automobilový závodník Antonín Charouz. Oběd byl tradiční, večer se neobvykle grilovalo.

Jeho manželce to opravdu slušelo a obdivné pohledy jejím směrem byly opravdu zasloužené. „Šaty od módní návrhářky Lucie Latayen Červíkové byly nádherné,“ pochlubila se Nela Charouz.

„Oba jsme si tento nádherný den moc užili. Věřím, že společný život bude minimálně stejně tak úžasný,“ přidal Honza.

Dvojici nyní čeká svatební cesta, po ní také natáčení reality show Závodní akademie pro Mall.tv.

Mohlo by vás zajímat

Další články