Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z extrému do extrému! Monika Koblížková nejdříve ukázala polonahé tělo, pak se zahalila až po paty

Monika má dobrý vkus. Je to vidět.
+ Dalších 26 fotografií
Monika Koblížková na UniCredit Bank party v Karlových Varech předvedla průhledné šaty, které navrhl stylista celebrit Filip Vaněk. Poté, co odhalila možná i více, než sama chtěla, si do karlovarských ulic vzala model, který je velmi decentní. I tak je to ale krásná podívaná.

Přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková dorazila do Karlových Varů až v neděli, ale přijela ve velkém stylu. Její šaty byly jedny z nejkrásnějších na vyhlášené UniCredit Bank party. Otáčeli se za ní nejen muži, ale její krásu obdivovaly i přítomné dámy. Její model byl odvážný a opravdu sexy. Chvílemi Monika odhalila možná více, než původně chtěla.

Teď ale přítelkyně Leoše Mareše (41) předvedla úplný opak. Na promenádě lázeňskými ulicemi se zahalila od hlavy až k patě. Dlouhé vzorované šaty až na zem, které mají také dlouhý rukáv, jsou naprostým opakem světle fialového modelu od Filipa Vaňka. Je vidět, že Monice vkus a cit pro módu nechybí a ráda lidi překvapuje.

Pravdou je, že Monika si na sebe může vzít klidně i pytel od brambor a bude vypadat jako bohyně.

DALŠÍ ZPRÁVY Z KARLOVÝCH VARŮ NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články