Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Z erotických filmů do klece: Přítel Bagárové teď míří do UFC

+ Dalších 27 fotografií
zlatá cesta
Splnil se mu sen... Machmud Muradov nastoupí na turnaji UFC. A to už 28. září na UFC Fight night v Kodani. Partner zpěvačky Moniky Bagárové prošel ale velmi trnitou cestou, než všem dokázal, že se řadí ke špičce talentovaných zápasníků MMA. A teď to může dokázat celému sportovnímu světu.

Zápasníkovi uzbeckého původu, který se hrdě hrdě hlásí k České republice, se splnilo, po čem roky toužil. V pondělí podepsal smlouvu na 4 zápasy v UFC. „Oficiálně podepsaná smlouva s UFC na 4 zápasy. Stále tomu nemohu uvěřit, můj sen se stal realitou. Nevím co víc říct, než to, že jsem vděčný a šťastný. Děkuji všem, co mi věřili, co mi věří a podporují mě. První Uzbek v historii v UFC,“ uvedl zápasník během podpisu kontraktu do nejslavnější světové asociace.

Šťastná musí být i jeho partnerka. Monika Bagárová je pravidelným doprovodem na jeho zápasech a především obrovskou podporu. Cesta Muradova ke slávě byla ale hodně trnitá. Před časem se provalilo, že ještě než se stal hvězdou české MMA, pracoval krátce v branži pro dospělé. Pak ale ukázal svůj obrovský talent. Muradov začal profesionální zápasnickou kariéru před sedmi lety. Od roku 2012 absolvoval osmadvacet zápasů, z nichž dvaadvacet vyhrál.

Mohlo by vás zajímat

Další články