Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z Emmy Smetany se vyloupla pěkně žhavá máma: Tento plný dekolt jí budete závidět!

Emma Smetana ukázala nadupaný dekolt!
+ Dalších 39 fotografií
Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana je opravdu sexy maminkou. Na Moët party se ukázala v hodně průhledných šatech. A také všechny překvapila svým výstavním dekoltem, který je rozhodně větší, než na jaký jsme u Emmy zvyklí.

Emma Smetana (29) platí za jednu z nejkrásnějších maminek Česka. Kromě toho, že je mámou na plný úvazek, tak se věnuje moderování v DVTV a zpěvu. Sympatická Emma samozřejmě nesměla chybět na Moët party, kde se ukázala se svým partnerem.

Jako vždy zvolila velmi rafinovaný model a přítomní hosté na ní mohli oči nechat. Zpěvačce se totiž výrazně zvětšila prsa a ohromně jí to sluší. Do Varů ale nepřijela jen s přítelem, ale vzala s sebou i svoji malinkou sedmiměsíční dceru Lennon Marlene.

Rodinka si pobyt v Karlových Varech náramně užívala. Všichni si společně užívali volné chvíle a chodili po kolonádě. Emma tady měla také práci. Natáčela rozhovor s hudebníkem a skladatelem Jamesem Newtonem Howardem.

Mohlo by vás zajímat

Další články