Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Z Elliotta z filmu E.T. vyrostl průšvihář: Henry Thomas (48) byl zatčen za řízení v opilosti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
zatčení
Snímek E.T. - Mimozemšťan vznikl v roce 1982 a herci, které si kdysi diváci zamilovali jako roztomilé děti, už dávno vyrostli. Například takový Henry Thomas (48), který si v kultovním filmu zahrál hlavní roli Elliotta, se stihl stát pěkným průšvihářem. A tresty za podobné prohřešky se ani hvězdám nevyhýbají...

Henryho Thomase si spousta diváků pamatuje jako roztomilého Elliotta z filmu E.T. – Mimozemšťan. V době natáčení mu bylo 10 let a byl stejně nevinným a roztomilým chlapcem, jakého v kultovním snímku hrál. Nyní je mu 48 a svatozář nad hlavou rozhodně nemá.

Oregonská policie Thomase zatkla poté, co byla okolojedoucím motorkářem upozorněna na auto stojící na křižovatce. Když strážníci přijeli, představitel Elliotta spal za volantem. Museli ho proto vzbudit a vzhledem k tomu, že jevil známky opilosti, byl zatčen a strávil noc v cele. Ačkoliv vězení se úspěšně vyhl, trest, který mu byl vyměřen, je skutečně dostatečný.

Herec nyní bude muset rok docházet do nápravného programu, který má měnit chování nezodpovědných řidičů. Zároveň se musí zúčastnit schůze rodin obětí dopravních nehod a zaplatit pokutu 500 dolarů. Do jeho auta byl také zabudován alkohol tester, do kterého musí před každou jízdou dýchnout. Pokud tak neučiní nebo nadýchá, auto nenastartuje.

Související články

Další články