Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Z elegantní dámy excentrické individuum: Utajená šéfka si nechala přifouknout i rty

+ Další 3 fotografie

Proměnit šéfku Andreu Šlesingerovou tak, aby ji její zaměstnanci nepoznali, není nic jednoduchého. Zvlášť když se mezi nimi čas od času objeví "v civilu," aby na chod podniku osobně dohlédla. Z elegantní ženy je tak potřeba udělat poněkud excentricky vypadající individuum, v němž by vedoucí firmy nikdo nehledal. Zda bude proměna přesvědčivá, uvidíte večer na Nově.

Blond vlasy tedy změní příčesek z tmavých dredů, chrup vylepší protéza s předkusem a celkovou vizáž doladí nepadnoucí šaty a kroužek v nose. Aby však proměna Andrey Šlesingerové v pořadu Utajený šéf byla dokonalá, je potřeba ještě jeden drobný injekční zákrok.

Andrea podstoupila přifouknutí rtů

Proměny v Utajeném šéfovi se obvykle odehrávají čistě za dveřmi maskérny, protože maska musí být co nejjednodušší, aby se inkognito šéf nemusel bát jejího poškození. Občas se však trochu radikálnější proměna přímo nabízí. Andrea tak kývne na návrh nechat si trochu přifouknout rty. Aby se ovšem nemusela bát, že po zásahu bude vypadat jako kačer, je svěřena do péče prvotřídní kliniky estetické chirurgie, kde se o ni postarají.

Jak proměna dopadne a bude pro zaměstnance dostatečně přesvědčivá, aby nepojali vůči nové brigádnici podezření? Sledujte už v úterý večer na Nově a už teď na VOYO.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy