Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Z drsňáka se vyloupl něžný otec: Vašek Noid Bárta se pochlubil třetí dcerou

Vašek Noid Bárta s rozkošnou dcerou Aničkou.
Zdroj: Se souhlasem Vaška Noida Bárty
+ Další 4 fotografie
rodina

Václav Noid Bárta (41) se stal před několika dny pyšným trojnásobným tatínkem. S partnerkou Eliškou Grabcovou přivítali na svět dceru Aničku, kterou se rozněžnělý Noid pochlubil na svém Instagramu. Podívejte, jak se na první pohled drsňák rozplývá nad svou třetí dcerou.

Zpěvák Václav Noid Bárta je novopečeným otcem tří dcer. Nejstarší Terezku přivedl na svět se svou bývalou partnerkou Gabrielou Dvořákovou. Další dvě dcery Elišku a Aničku má s tanečnicí Eliškou Grabcovou, která  porodila před pár dny.

Noid ukázal dceru Aničku

Není se čemu divit, že se Noid nemůže na svůj novorozený poklad vynadívat. Takhle si rozkošná Anička hoví v jeho náruči. "Ňuňuňu," napsal zpěvák k fotografii, kterou sdílel na Instagramu.

Noid jako Sylvester Stallone

Na příchod své třetí dcery se Noid velmi těšil. Vybírání jména pár dokonce nechal na nejstarší Terezce, které jména sestřiček krásně zapadají do pohádky Frozen (Elsa jako Eliška a Anna). "Bude to krásné, budu mít tři dcery a jednu ženu, stejně jako Sylvester Stallone, ten to má stejně," řekl eXtra.cz před nějakou dobou Vašek Noid Bárta.

Podívejte se, jak to zpěvákovi v otcovské roli sluší.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy