Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Z dovolené snů se už nevrátila: Miriam (†26) v Thajsku znásilnil a zabil tamní popelář!

+ Další 2 fotografie
Tragédie v Thajsku
O tom, že na jednom z thajských ostrovů znásilnili a zavraždili Němku, informovala v pondělí agentura DPA s odvoláním na tamní policii. Tělo mladé ženy objevili v neděli na ostrově Ko Sichang, který se nachází v Thajském zálivu, asi 75 km od Bangkoku.

K hrůznému činu se přiznal čtyřiadvacetiletý tamní popelář, kterého už policie zatkla. Němka Miriam Beelte (†26) přijela do Thajska 23. března a v neděli se sama vydala na výlet z pevninského města Si Racha na ostrov Ko Sichang.

Deník Daily Mail píše o tom, že si turistka pronajala motorku a místní muž ji začal obtěžovat, žádal po ní sex, ona ale odmítala. Jak sám vypověděl na policii, ženu poté sledoval v lese, svalil ji na zem a znásilnil. Potom ji opakovaně udeřil kamenem do tváře. Ženu chtěl mladík zabít, aby nemohla ohlásit znásilnění na policii.

Tělo Miriam bylo v lese nalezeno v neděli kolem 18 hodiny. Policie ihned ostrov uzavřela. Vyšetřovatelé stanovili dobu smrti asi pět hodin před tím než se hrůzný nález objevil.

Od roku 2016 do roku 2018 v Thajsku došlo už k 60 neobjasněným úmrtím turistů, proto se mnozí začali domnívat, že právě turisté jsou cílem místních násilníků.

Mohlo by vás zajímat

Další články