Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Z Donny z Beverly Hills se táta musí obracet v hrobě: Prošustrovala miliony a nervově se zhroutila

Aaron Spelling se svou dcerou Tori Spelling.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
slavná dcera

Bývalý producent Aaron Spelling byl ve svém oboru nesmírně úspěšný. Do filmového průmyslu pronikla i jeho dcera Tori, která si zahrála Donnu v seriálu Beverly Hills 90210. Ovšem zatímco její otec uměl hospodařit, Tori prošustrovala řadu jeho poctivě vydělaných milionů. Tady je příběh schopného muže a jeho rozmařilé dcery...

Televizní a filmový producent Aaron Spelling, který by měl už 98 let, se narodil v Texasu. Jeho rodiče byli ruští židovští migranti, kteří se však usadili v USA. Kromě Aarona měli ještě čtyři další děti.

Aaron Spelling a Beverly Hills 90210

Na škole se setkal se šikanou, která na něm zanechala velké následky. Aaron dokonce přestal chodit a na rok byl připoután k posteli. Zvládl se ale uzdravit a odrazil se vstříc kariéře herce, ale především filmového producenta.

Aaron Spelling má na svém kontě řadu úspěšných počinů. Byl producentem takových hitů, jako jsou seriál Beverly Hills 90210 (v tom si zahrála i jeho dcera Tori), Melrose Place nebo Sunset Beach.

Aaron Spelling zemřel na rakovinu

Spelling se dočkal své hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy a taky byl uveden do Televizní síně slávy. V roce 2001 mu ale byla diagnostikována rakovina a o pět let později ve věku 83 let zemřel.

Zatímco Aaron Spelling prožil velmi úspěšnou kariéru, jeho dcera a herečka Tori Spelling (48) neprochází nejlepším obdobím a bojuje s finančními problémy. Zřejmě i proto jí její otec odkázal „pouze” dvacet milionů korun, zatímco její matka dostala 15 miliard. Tori však s penězi příliš nevychází.

Finanční problémy Tori Spelling

„Není žádná záhada, proč mám finanční problémy. Vyrůstala jsem v takovém bohatství, o jakém se nikomu ani nezdálo. Nikdy jsem nepoznala nic jiného. I když se snažím, abych měla skromnější životní styl, zdá se, že se neumím vzdát svého drahého vkusu. Přestože není nereálný, je dost nákladný,” napsala ve své knize It Like It. „Není to moje chyba. Jsem dívka z bohaté rodiny, která uvízla v životě střední vrstvy. Byla jsem vychována v bohatství. Mé standardy jsou směšně vysoké. Nemůžeme si dovolit takový životní styl, ale když vyrostete se stříbrnou lžičkou v puse, je těžké přejít na plastovou,“ dodala.

Tori je navíc sama mámou pěti dětí a její život je někdy pořádně divoký. V roce 2018 u ní dokonce zasahovala policie poté, co se nervově zhroutila.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy