Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z Dominiky Myslivcové je filmová hvězda: Na plátnech se objeví po boku Marka Vašuta

+ Dalších 6 fotografií
Filmové premiéry
Do kin bude brzy uveden nový film nesoucí název Román pro pokročilé. V hlavní roli se objeví oblíbený Marek Vašut (59) po boku nové filmové hvězdy Dominiky Myslivcové (25).

Diváci se rozhodně mají na co těšit v novém filmu Román pro pokročilé od režisérky Zity Marinovové, který původně nesl pracovní název Andílek od vedle. V hlavní roli se tam objeví všemi oblíbený Marek Vašut nebo Jitka Čvančarová (41). Na co se diváci mohou těšit obzvlášť, je první velká filmová role české Barbie Dominiky Myslivcové (25).

Pro Dominiku to byla skvělá zpráva, když se dozvěděla, že bude natáčet po boku Marka Vašuta. Už od mala je jejím hereckým idolem, a tak byla z celé věci doslova nadšená. Natáčení se ovšem neobešlo bez komplikací, protože ve filmu jsou scény, které probíhají na horách, což byl pro růžovou princeznu menší problém. Neumí totiž lyžovat, a tak se to během natáčení musela naučit. Vše se ale zvládlo protože jí kolega Vašut pomohl. Co dalšího Dominika o novém filmu prozradila, se dozvíte ve videu.

Mimo Čvančarové, Vašuta a Myslivcové si ve filmu zahrála i Berenika Kohoutová, která před nedávnem oznámila těhotenství V nové české komedii se můžete těšit i například na Vandu Hybnerovou nebo Miroslava Etzlera.

Související články

Další články