Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z divoké pařby až k oltáři: Hrdličku s Plíškovou svedla dohromady jeho drzost!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Nejkrásnější den v životě za sebou mají Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26). Ve čtvrtek do toho praštili a jejich veselka v romantickém Monaku byla vskutku přepychová. Podařilo se jim ji dokonale utajit, hostů bylo jen dvanáct. Jak se ale rozkošná dvojice dala vůbec dohromady? Jejich cesty se propletly díky náhodě!

Michal Hrdlička si rok od zásnub vzal krásnou tenistku Karolínu Plíškovou. Své ano si řekli na radnici v prosluněnném Monaku a veselku do poslední chvíle tajili. A ačkoliv měli jen 12 svatebčanů, soudě dle fotek rozhodně nešetřili!

Svatba po 2 a půl roce randění byla pořádným překvapením, dvojici totiž vzhledem k tomu, kde se seznámila, nedával zpočátku nikdo příliš velké šance.

V listopadu 2015 se Hrdlička s Plíškovou viděl poprvé, když měl štěstí a propašoval se na mejdan fedcupových šampionek v pražském baru Tretter’s. Kromě Petry Kvitové se tam fotil právě s Karolínou. Ačkoliv ho záhy z podniku vykopli, s Plíškovou se navzájem okouzlili. Netrvalo dlouho a stal se z nich rozkošný pár.

Hrdlička je od loňského roku manažerem Karolíny. A když se během loňského léta zasnoubili, dokonce si nechali vytetovat počáteční písmena svých jmen. Vše tak nasvědčuje tomu, že tahle svatba určitě neproběhla omylem.

Štěstí by jim mohlo přinést i místo sňatku, na radnici v Monaku se totiž před třemi roky vzali i Tomáš Berdych (32) se svou modelkou Ester. A jelikož jsou dodnes spolu, snad se poštěstí i Michalovi s Karolínou!

Související články

Další články