Michal Hrdlička si rok od zásnub vzal krásnou tenistku Karolínu Plíškovou. Své ano si řekli na radnici v prosluněnném Monaku a veselku do poslední chvíle tajili. A ačkoliv měli jen 12 svatebčanů, soudě dle fotek rozhodně nešetřili!

Svatba po 2 a půl roce randění byla pořádným překvapením, dvojici totiž vzhledem k tomu, kde se seznámila, nedával zpočátku nikdo příliš velké šance.

V listopadu 2015 se Hrdlička s Plíškovou viděl poprvé, když měl štěstí a propašoval se na mejdan fedcupových šampionek v pražském baru Tretter’s. Kromě Petry Kvitové se tam fotil právě s Karolínou. Ačkoliv ho záhy z podniku vykopli, s Plíškovou se navzájem okouzlili. Netrvalo dlouho a stal se z nich rozkošný pár.

Hrdlička je od loňského roku manažerem Karolíny. A když se během loňského léta zasnoubili, dokonce si nechali vytetovat počáteční písmena svých jmen. Vše tak nasvědčuje tomu, že tahle svatba určitě neproběhla omylem.

Štěstí by jim mohlo přinést i místo sňatku, na radnici v Monaku se totiž před třemi roky vzali i Tomáš Berdych (32) se svou modelkou Ester. A jelikož jsou dodnes spolu, snad se poštěstí i Michalovi s Karolínou!