Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z dívky, která vyrůstala v rodině pobožných amišů, vznikla pořádně sexy modelka. Jen se mrkněte!

Docela změna, ne?
Zdroj: NY Post

Amišové je náboženství, které je tak trochu extrémní křesťanství. Jsou známí tím, že mají přísný zákaz používat jakoukoli techniku, což znamená, že se po Americe a Kanadě, kde jich je nejvíc, prohánějí ještě ve starých povozech, které tahají koně. Nesmí používat ani telefony nebo elektřinu a nosí jenom starosvětské oděvy. Jak se tedy může stát, že se někdo z nich stane modelkou?

Jednoduše, uteče.

Třiadvacetiletá Kate Stoltz se rozhodla od své rodiny žijící jako ve středověku utéct do New Yorku, kde se stala modelkou spodního prádla. Asi není třeba příliš dodávat, že její otec z toho nemá ani trošku radost.

Do velkého města se dostala díky tomu, že v roce 2012 začala televize natáčet reality show o mladých amiších, kteří poprvé poznávají velkoměsto. Kate si ho tak zamilovala, že… Se v podstatě svlékla do spodního prádla, nechala se fotit a tím si vydělává na živobytí.

Údajně už dříve prý nosila pod starosvětským oblečením amišů luxusní spodní prádlo, protože je to jedna z mála věcí, kterou mají amišové povolenou.

Související články

Další články