Modelka ve výslužbě Diana Kobzanová asi už úplně nadobro sekla s kariérou modelky. Jak taky jinak si vysvětlit její neustálá životní dramata, která v poslední době neustále řeší. Jednou to jsou stařecké křečové žíly a podruhé zase svou roztomilou dcerku Ellu obleče jako nefalšovanou důchodkyni z Kauflandu.

“Jestli si jako myslíte, že nám bohyním se vyhýbají běžný vopruzy, tak nevyhýbají. Po narození Elly jsem začala trpět na metličky – takový malinký drobounký žilky, který jsou prostě NEESTETICKÝ!!! Díky laseru jsem se jich částečně zbavila, ale až skleroterapie je zmizela úplně. Jen jsem chtěla, ať víte, že se o sebe musíme starat všechny. ACHJO!!!” svěřila se chudinka dlouhá Dianka.

Ta byla minulý týden všemi chválena, jaký je výstavní kousek k pomilování. Ale dnes šla s pravdou ven, což musíme ocenit. Málokterá žena dokáže upozornit na své vlastní chyby. A navíc za oceánem! Proč zmiňujeme ten oceán? No přeci proto, že u nás v Čechách si všechny estetické zákroky žádná celebrita neplatí. A Diana si to smazání žilek musela zacvakat za Frolíkovo! Chudinka…