Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z dětské hvězdičky na drogách už je zase pořádný kus chlapa! Macaulay Culkin je zpět a může za to ženská!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
O Macaulayovi Culkinovi se za posledních 15 let psalo pouze ve spojení s drogami, závislostí, léčením, depresemi a zase drogami a zase léčením. V LA byl ovšem nyní spatřen při nákupu potravin a svým vzhledem světu opět vyrazil dech. A tentokrát konečně v pozitivním smyslu.

Buď slavného Kevina postihla stejná nemoc jako Benjamina Buttona a stárne opačně, nebo si to neumíme vysvětlit. Na posledních fotkách, které byly uveřejněny, totiž vypadá jako úplně nový člověk. Jako by malý Kevin dospěl a celá jeho drogová minulost byla jen pouhým snem. To bohužel sice nebyla, ale hlavní je, že se skutečně jedná o minulost.

Za minulostí udělal tlustou čáru kvůli své lásce, kterou je herecká kolegyně Brenda Song, s níž si zahraje v novém snímku Changeland. Ten navíc bude Culkinovým prvním hereckým počinem po více než deseti letech.

Culkinovi to v minulosti šlo s holkami o něco hůře než s drogami, ale nyní to vypadá na opravdovou lásku. Kmotr Paris Jackson se tak možná po dlouhé pauze opravdu vrací mezi živé a my ho tady rádi a s otevřenou náručí přivítáme. Však už měl načase!

Související články

Další články