Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Z demokracie je mi špatně, šokovala Alex Mynářová: Vztek kvůli kritice manželovy práce

Z demokracie je mi špatně, šokovala Alex Mynářová: Vztek kvůli kritice manželovy práce
Zdroj: Facebook, repro Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
Hradní půtky
Manželce hradního kancléře Vratislava Mynáře (52) šlehají v očích hromy a blesky. Krásnou moderátorku Alex (36) rozčílila kritika za to, že kvůli manželově práci chodívá na Pražský hrad mezi nejvyšší státní představitele. Po pondělním předávání státních vyznamenání jí přišlo několik zpráv, na něž ve vzteku zareagovala dost přehnaně!

Alex Mynářová (36) se coby manželka kancléře prezidenta Miloše Zemana (75) na Pražském hradě vyskytuje častěji než obyčejní smrtelníci. Po boku svého milovaného Vratislava (52) nechyběla ani na pondělním předávání státních vyznamenání.

Že se moderátorka často objevuje ve společnosti vlivných politiků, je trnem v oku některým jejím přátelům. "Alex, jsi velmi krásná, kam ses to ale dostala? Alex, nedělá se Ti zle z toho, kde jsi a co tam naživo vidíš? A další SMS tohoto typu jsem včera dostala," svěřila Mynářová na Facebooku.

A pak přišel šok. "Zle je mi pouze z této ‚demokracie‘ v praxi. Jinak to byl krásný večer," překvapila Alex ostrými slovy.

Možná bych už byla rozvedená

Už ale zapomněla zmínit, že příliš tolerantně se nezachoval ani prezident Zeman, jenž do Vladislavského sálu nepozval své odpůrce a další názorové oponenty. "A demokracie je jen o jednom názoru? O tom, že ty, kteří mají jiný názor, raději ani nepozveme?" upozornil Mynářovou na tento fakt Tomáš.

"Já bych pozvala všechny. Ale na druhou stranu, zval byste někoho, kdo o vás říká, že máte vychlastaný nohy nebo vám přeje smrt? To je podle vás jiný názor? Ne, to jsou sprosté urážky. Já odlišný názor respektuji, jinak bych dost možná už byla dávno rozvedená," odpověděla rázně moderátorka.

Alex a Vratislav se brali v roce 2015 a za svědka jim šel právě Miloš Zeman. Kancléřský páreček spolu má dva syny, Vratislava a Viktora.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy