Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z dcery Tomáše Řepky vyrostla SEXY KOČIČKA! Je neskutečně podobná fotbalistově exmanželce

Tomáš může být pyšný, jak krásnou dceru má.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Fotbalista Tomáš Řepka (42) svou bývalou rodinu odsunul kvůli modelce Vlaďce Erbové (35), což se mu v jeden čas dost krutě vymstilo. Jeho dcera Veronika (21) začala proti otci brojit a nechtěla o něm ani slyšet. Teď se měly vztahy konečně uklidnit a Tomáš může být pyšný, jaká sexy dračice z jeho holčičky vyrostla.

Když se na dceru podívá, tak mu musí neskutečně připomínat jeho bývalou ženu Renatu (42), se kterou se před čtyřmi roky rozvedl kvůli Vlaďce. Musí si rvát vlasy, kdyby nějaké na hlavě měl, že všechno zahodil pro krátkodobé manželství se silikonovou krasavicí.

Ale Verča mu všechno odpustila, dokonce má jezdit i za ním do vily v Černošicích, kde po odchodu druhé ženy žije sám jako kůl v plotě. Krásná blondýnka se postupem času začíná více a více podobat své mámě. Ta byla v minulosti opravdu kočka a není divu, že si dvacet let udržela bouřliváka Řepku.

I když se fotbalista nechce o dceři bavit, tak díky fotkám, které dává na sociální síť, můžeme všichni vidět, že tahle holka nebude mít o nápadníky nouzi. Ještě s hvězdným příjmením Řepková ji uctívá snad každý sparťan. Přesvědčte se sami, že tahle holka se vážně povedla a má co ukázat.

Související články

Další články