Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk: Shiloh (13) má podstupovat hormonální terapii

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk: Shiloh (13) má podstupovat hormonální terapii
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
přeměna
Už dlouhá léta je veřejnosti jasné, že Shiloh Jolie-Pitt (13) není obyčejnou dívkou. Ba naopak se cítí víc jako chlapec a tomu uzpůsobuje svůj sestřih, styl oblékání i své chování. Nyní se prý rozhodla pro kompletní proměnu a započala hormonální terapii, informaci přinesl server Gazeta.ru.

Shiloh Jolie-Pitt nikdy nebyla klasickou holčičkou. Nehrála si s panenkami, ale dávala přednost angličákům. Místo šatů s puntíky se oblékala do kožené bundy, pánských kalhot a volných mikin. I když Brad Pitt a Angelina Jolie dlouho doufali, že jde jen o fázi, ukázalo se, že taková jejich nejstarší dcera prostě je. Proto se rozhodla postoupit radikální krok ke své proměně.

Podle webu Gazeta.ru započala Shiloh hormonální terapii androgeny. Díky tomu se z ní začne pomalu, ale jistě stávat muž - přestane menstruovat, začne zarůstat a změní se jí hlas na hrubší. Terapie je však jen předzvěstí toho, co přijde dál, tedy operativní proměny.

Americká média hovoří o tom, že už před nějakou dobou si Shiloh u rodiny a přátel vyžádala, aby jí říkali John. Podle zákonů může ale operaci, která její proměnu v muže dokončí, podstoupit až v 18 letech. Je ale velmi nepravděpodobné, že si ji do té doby rozmyslí.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy