Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Z Davida z Beverly Hills 90210 je velký taťka: Brian Austin Green (46) vzal rodinku na výlet

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
krása
Sexbomba Megan Fox (33) se na sociálních sítích málokdy chlubí fotkami celé své rodiny. Zásadu ale porušila a pochlubila se rozkošnými snímky z Disneylandu, kam je vzal manžel Brian Austin Green (46). Z malého Davida z Beverly Hills 90210 je taťka od rodiny.

Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 David Silver vyvezl celou rodinku do Disneylandu. Brian Austin Green si výlet s manželkou Megan Fox (33) moc užil. Vzali s sebou samozřejmě i syny Noaha, Bodhiho a Journeyho. Předčasně tam oslavili Halloween, protože dětičky byly oblečeny do kostýmů.

Je všeobecně známo, že se kráska Megan Fox moc nechlubí rodinnými fotkami. Udělala ovšem výjimku a na sociální síti se pochlubila snímky, na kterých jsou všichni pohromadě. A jsou právě z výletu, na který je vyvezl Brian.

Nejmladší syn je převlečen za dinosaura, prostřední syn je v kostýmu kostlivce a překvapivě ten nejstarší syn je opět v ženském převleku Tentokrát je v kostýmu čarodějnice a má na sobě svítivě růžovou paruku. Nic to ale nemění na tom, že celkově to rodince na snímcích moc sluší. Podívejte se do fotogalerie, jak si v Disneylandu užívali.

Související články

Další články