Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z Davida Krause je táta! Holčička dostala krásné hebrejské jméno, pár těhotenství tutlal

Zdroj: IG: @sarahh_op
Je to holka!
David Kraus (41) se stal otcem! Krásnou dcerku mu porodila partnerka Sarah Opravilová (21). Miminko dostalo hebrejské jméno, které v překladu vykládáme jako "hvězda." Páru se podařilo těhotenství ututlat a fanoušky tak svou zprávou doslova šokovali.

"Rád bych se s Vámi podělil o tu nejkrásnější zprávu," začal svůj post na Instagramu syn moderátora Jana Krause (67), David Kraus. "Narodila se nám nádherná, zdravá holčička jménem Ester," šokoval fanoušky. Muzikantovi a jeho o dvacet let mladší přítelkyni Sarah Opravilové se podařilo těhotenství udržet pod pokličkou.

"Splnil se mi sen všech snů. Děkuju nejvíc její mamince, na kterou jsem moc pyšný. Je to ten největší zázrak zázraků, díky kterému se Vám v jednom okamžiku změní život," dojal se David, který si miminko přál už dlouho. Ester se narodila v pražské porodnici Podolí. David měl po celou dobu respirátor a u porodu samozřejmě nesměl chybět. Fotky z nemocnice ale zatím muzikant sdílet nebude, protože si chce chránit svůj soukromý život, který je pro něj aktuálně křehký.

"Tak si s klukem po těch šestnácti dnech říkáme, co dál s tím životem. A s kým ho jako trávit. A pak nám pádnou odpověď dá David. Tak jsme v klidu, protože mladší holka je na světě," zaradoval se na svých sociálních sítích moderátor Libor Bouček (40), kterému se nedávno narodil chlapeček. David své nadšení neskrýval a dodal, že jej Liborova zpráva pobavila.

Související články

Další články