Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Z Dannyho Zuka je dědula! John Travolta se změnil v oplácáného seniora, poznáte ho ještě?

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
John Travolta je k nepoznání! Nestárnoucí šlágry z Pomády si na mejdanech podnapile notujeme pořád, málokdo si u toho ale uvědomí, že na rozdíl od těchto hitů jejich interpreti stárnou. Ze sexy fešáků se stávají zavalití staroušci a z pěkných koček zvadlé květinky. Legendárnímu Travoltovi se stárnutí sice také nevyhnulo, bujná kštice na hlavě ovšem zůstává.

John Travolta jenom kvete. Svědčí o tom nejen jeho pupíček, ale také fakt, že se chystá znovu na stříbrné plátno jako Danny Zuko. A rovnou i se svojí Sandy! V kuloárech se šušká, že se na příští rok chystá pokračování slavné Pomády. Naznačili to herci sami ku příležitosti letošních oslav

Za rok to totiž bude 40 let od prvního vydání Pomády. Snímek se stal slavným napříč generacemi a zajistil především Travoltovi věčnou slávu. Ta mu někdy bývá sice trochu na obtíž, když se konstantně spekuluje o jeho sexualitě, ale vesměs si ji asi spíš užívá. Takže se budeme těšit, čím nás napřesrok překvapí Tanči, Johne, dokud můžeš, snad to tedy udýcháš!

Související články

Další články