Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z cvaldy je fešák: Syn Arnolda Schwarzeneggera zhubl neuvěřitelných 45 kg!

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Extrémní transformace

Christopher Schwarzenegger (24), syn všemi milovaného Terminátora Arnolda Schwarzeneggera (74), extrémně zhubl. Dříve to byl pěkný cvalda, pak si ale vzal příklad z osvaleného taťky a bráchy Patricka (28) a začal pravidelně navštěvovat posilovnu. Pokud není Chris motivací pro to, abychom se sebou začali něco dělat, tak už nevíme, kdo jiný!

Christopher Schwarzenegger zhubl 45 kilo

Syn Arnolda Schwarzeneggera zhubl neuvěřitelných 45 kilo! Čtyřiadvacetiletého Christophera zachytili paparazziové, jak jde navštívit nehtový salon krásy s maminkou Mariou Shriver. Syn legendárního Terminátora býval kdysi pěkný cvalda, šel ale do sebe a rozhodl se pro totální transformaci - ve velkém stylu!

Chris dřel v poslední době v posilovně jako kůň. A vypadá to, že ve fitku tráví svůj veškerý volný čas, i do salonu krásy totiž dorazil ve sportovním. Christopher prý změnil životosprávu už v roce 2018, pořádné výsledky se ale dostavily ale teprve letos.

Na Chrise je hrdý táta i brácha

"Chtěl zhubnout, než ukončí školu. Začal posilovat a stravovat se zdravěji. Vždycky to byl takový typický teenager, vlastně roky, ale teď už dospěl a převzal odpovědnost nad svým životem," sdělil rodině blízký zdroj pro web Radar Online. Sám Arnold prohlásil, že už se ve cvičení synovi ani nevyrovná.

"Děláš toho tolik! Box, zvedání těžkých vah, stretching, kolo a další a další," popsal dojatě. Na Chrise je pyšný i jeho starší brácha Patrick, který sám posiluje rád a svojí postavou už okouzlil nejednu celebrití paničku. "Jsem hrdý. Máš novou práci, makáš na sobě. Jsi úplně jako vyměněný. Namůžu se dočkat, kam se posuneš za rok," vzkázal Chrisovi.

Související články

Další články