Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z Charlotty Štikové se stal mohutný vorvaň: Tahle špekounka potřebuje okamžitou pomoc odborníka!

Tohle rozhodně není sexy!
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 47 fotografií
V televizi Prima startuje od 23. dubna neskutečně bizarní reality show, díky které nahlédnete do života nejkontroverznější rodiny Česka, klanu Štikových. Na televizních obrazovkách diváci mohli vidět první ukázky z chystané show a velmi je šokoval vzhled Charlotty Štikové (22). Na sociálních sítích se totiž prezentuje jako sexy kočička, ale realita je poněkud jiná.

Někteří lidé si nejspíše myslí, že televize svým divákům podává až velmi intelektuální obsah, a proto se rozhodli, že vznikne reality show s názvem Štiky, která bude mapovat každodenní život téhle bizarní rodinky bez obalu.

Televizní diváci jásají, berou si v práci volno a ruší návštěvy divadel, jenom aby mohli zhlédnout pilotní díl téhle show, který bude odvysílaný 23. dubna. „Je to taková sonda do nás, do naší rodiny. Je to taková psychoterapie. Já jsem si myslela, že mě už nikdo z rodiny nepřekvapí. A někdo překvapil mile a někdo nepříjemně,“ řekla Monika Štiková pro Top Star magazín.

Jednou z neodmyslitelných součástí rodiny Štikových je také mladší sestra Ornelly Koktové (25), Charlotte Štiková. O té je známo, že se velice ráda obnažuje na sociálních sítích a hlavně mužské publikum láká na své výstavní křivky.

Alespoň na fotkách to tak vypadá. Bohužel realita je trochu jiná. V dnešní době nemusíme ani mluvit o tom, že klidně můžete vážit jako dospělý hroch, ale když se dobře natočíte, použijete dostatek kvalitních filtrů, tak klidně vypadáte jako sexbomba.

A to je přesně případ Charlotty Štikové. V prvních záběrech, které jste mohli vidět v televizi Prima, je evidentní, že Charlotte je pořádný soudek. Už nemá jenom pár kilo navíc, abychom o ní mohli mluvit jako o hezké dívce krev a mlíko.

Charlotte Štiková se projedla do takové váhy, že připomíná vorvaně. Tohle tělo nutně potřebuje pomoc odborníka! Co myslíte?

Související články

Další články