Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Z české Nataschi Kampusch si chtěli udělat na 10 let sexuální otrokyni! Z výpovědi nechutných násilníků mrazí

Tři únosci si zaslouží vysoký trest! (Ilustrační foto)
Osmnáctiletá dívka stála na Jihlavsku u autobusové zastávky a čekala na svého přítele. Jenomže než dorazil, tak ji unesli tři muži v dodávce. První vystoupil Josef Dubský, ale ten na dívku nestačil. Z dodávky vyšel jeho strýc Karel a mladou ženu zatáhli dovnitř. Za volantem seděl otec nejmladšího Josefa. Tahle nechutná trojice chtěla dívku uvěznit a udělat si z ní na několik let sexuální otrokyni!

„Všichni tři jsme se shodli na tom, že je to hezká holka, tak ji Karel vzal a přitiskl na podlahu auta,“ zaznělo u soudu z výpovědi Josefa Dubského na policii. Unesenou dívku poté dovezli do kempu Lučina na Hodonínsku. Dívka se pokoušela bránit, ale bylo jí vyhrožováno, že může skončit v sudu na dně Orlické přehrady.

Poté ji všichni tři muži znásilnili. „Taťka říkal hned od začátku, že si nějakou holku vezmeme domů, kde se s ní budeme milovat. Se strýcem jsme se pak domluvili, že by bydlel s námi, abychom ji měli všichni tři,“ prozradil naprosto nechutný a zvrácený plán Josef mladší. Prý chtěli dívku takto zneužívat až 10 let!

Naštěstí se dívce podařilo v nestřeženém okamžiku utéct. Doběhla až k recepci kempu, kde požádala o pomoc. Na místo poté přijela policie. Dívka je ve velmi špatném psychickém stavu a upnula se na svého přítele.

Obžalovaní prý svého činu velmi litují. „Udělal jsem největší chybu ve svém životě, nechtěl jsem nikomu ublížit,“ řekl dokonce Josef Dubský starší. A taková slova zvolil poté, co dívce skupina zvrhlíků vyhrožovala vraždou a navíc ji měla v plánu na 10 let zavřít a znásilňovat.

Související články

Další články