Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z čeho má největší strach feťačka Katka? Promluvila pro eXtra.cz o krutých momentech

+ Dalších 22 fotografií
Katka z dokumentu Heleny Třeštíkové má velké obavy. Redakci eXtra.cz prozradila, co ji psychicky ničí snad více než samotná závislost na metadonu. S nadcházejícím zimním časem má strach o život. Mohla by umrznout...

Pro lidi, jako je Katka, která byla před pár dny spatřena, jak klečící žebrá v pražské Karlově ulici, je zima největším strašákem. Pokud takoví lidé nenajdou zázemí, jsou nuceni přespávat v objektech bez tepla. „Zimy se hodně bojím, mám z ní velké obavy. V komunitě, kde se pohybuji, už pár lidí umrzlo,“ svěřila eXtra.cz Katka, která se právě kvůli nadcházejícím a čím dál mrazivějším dnům přestěhovala z pražské Invalidovny do objektu, kde má vybudovaný pokoj. „Je tam teplo, ale i tak mám strach,“ pokračovala nejznámější narkomanka Česka.

Prý jde o oficiální bydlení. „Je to ofiko, zatím nic neplatím,“ řekla pro eXtra.cz Katka s tím, že existuje šance, že by po dlouhé době spatřila svou dceru Terezku. Jenže poslední snímky, jak Katka shání peníze, hovoří o tom, že vše nebude tak jednoduché, jak si sama představovala. „Přežít zimu je nejdůležitější,“ dodala žena, které drogy úplně zničily život.

Související články

Další články