Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Z Cameron Diaz (47) se stala maminka: Herečka svému manželovi porodila holčičku

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
dcera
Oblíbená herečka Cameron Diaz (47) oznámila světu radostnou novinku. Svému manželovi Benjimu Maddenovi (40) porodila holčičku. V minulosti Diaz tvrdila, že vzhledem ke své kariéře dítě nikdy chtít nebude, evidentně ale změnila názor a i ve vyšším věku se jí podařilo otěhotnět a přivést na svět miminko.

Hvězda Charlieho andílků vždy tvrdila, že jako herečka by se svému dítěti nemohla věnovat a proto nikdy žádné mít nebude. Nechtěla se rozhodovat mezi kariérou a miminkem. Její láska k Benjimu Maddenovi, kterého si v roce 2015 vzala, jí nyní však do života přivedla malou dcerku.

Novinkou se Cameron Diaz pochlubila na Instagramu. „Šťastný nový rok přejí Maddenovi! Jsme velmi šťastní, že novou dekádu můžeme započít oznámením, že se nám narodila dcera Raddix Madden. Okamžitě jsme si ji zamilovali a naše rodina je nyní kompletní. Jsme nadšení, že jsme vám mohli tuto novinku sdělit, zároveň jsme se ale rozhodli chránit dcery soukromí a proto nebudeme zveřejňovat žádné její fotky a nebudeme prozrazovat více detailů. Snad jen to, že je skutečně roztomilá,“ zní v prohlášení.

Benji Madden, kterému herečka dcerku porodila, je muzikant známý především z kapely Good Charlotte. V minulosti randil například s vnadnou modelkou Sophie Monk, s níž byl dlouho zasnoubený, vztah ale nakonec nevyšel.

Související články

Další články