Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z bývalé miss je opět kráska: Ivana Christová (48) po jisté proceduře OMLÁDLA

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 28 fotografií
galerie
První novodobá Miss Československa Ivana Christová (48) sice už dlouhé roky bojuje s přebytečnými kily, její tvář je ale stále stejně krásná jako před dlouhými lety. Nyní si ji ještě navíc vzala do parády její dcera Daniela, která z Ivany udělala neskutečnou kočku.

Ivana Christová po dlouhá léta řešila svou postavu, kila navíc ji velmi trápila a vypadalo to, jako by si kvůli nim ani pořádně neužívala života. Jakmile se začala mít ráda taková, jaká je, začala být ihned veselejší. Ze svých nedostatků dělá přednosti a když se k tomu navíc i hezky nalíčí, vypadá přímo fantasticky.

Někdejší modelka nyní podniká především v oblasti krásy, s kamarádkami cestuje po světě a těsně před padesátkou jen září. Její dcera Daniela je talentovanou vizážistkou a svou maminku si nedávno vzala do parády. Christová má nový účes a poté, co ji její dcera nalíčila, vypadá zkrátka fantasticky.

Její nynější vzhled chválila pod její fotkou spousta fanynek. Ptaly se, jakou barvou si nabarvila vlasy a jak je možné, že jí to ve 48 letech tak strašně sluší. Je vidět, že když je člověk šťastný a usmívá se, projeví se to i na celkovém vzhledu.

Související články

Další články