Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Z bývalé manželky Elvise je nafouknutá ropucha! Tohle je hodně smutný konec paní Presleyové!

Tak to je hodně smutné!
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Tak to je hodně smutný konec jedné velké hvězdy! Priscilla Presley oslavila dvaasedmdesáté narozeniny a my se modlíme, aby si k nim nenadělila další botox. Právě ten z kdysi krásné manželky Elvise udělal strašidlo.

Ach jo, ty holky z Hollywoodu si snad nedají pokoj! A vypadá to, že čím starší, tím horší! Kdysi dávno, když plastická chirurgie nebyla na takové úrovni jako dnes, jí bohužel propadla nejedna ženská hvězda. Právě tím si bohužel většina z nich podepsala ortel nateklé tváře, které na sklonku života docílí. Místo mladistvého vzhledu tak většinou docílí spíš vzhledu hrůzostrašného.

Kdysi opravdu krásná tvář slavné Priscilly je nyní nateklá a bez mimiky. Pokud tedy budete mít dojem, že se na fotkách moc nesměje, vězte, že to není proto, že by se špatně vyspala, ale proto, že jednoduše nemůže. Prostě neovládá mimické svaly. Místo roztomilé babičky je z ní na sklonku života spíš čarodějnice, která by mohla děsit malé děti. Jak se říká, kdo chce víc, nemá nic!

Mohlo by vás zajímat

Další články