Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Z brunetky narychlo BLONDÝNOU?! Sexy zpěvačka Monika Bagárová rozchod řeší po svém!

Ze sexy brunetky blondýnou!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
Je mladá, krásná, talentovaná, bohatá a teď i single! Ano, je to tak, pánové, sexy kočička Monika Bagárová je už k mání, a navíc se z ní stala BLONDÝNKA!

Ačkoliv je zpěvačka Monika Bagárová (22) dost tmavý typ, tak se v posledních dnech rozhodla pro radikální změnu. Ze sexy brunetky je teď jemná blondýnka s ještě jemnějším výrazem. Změnu Monika provedla velmi jemně a hlavně s citem.

Nový účes jí opravdu sedí a doslova koresponduje s jejíma krásnýma očima, řasami i obočím. Monika svým novým lookem připomíná americkou zpěvačku Jennifer Lopez (47), která je také tmavší typ a i se světlými vlasy vypadá skvěle a k peroxidové lacinosti má hodně daleko.

Ale čím je tato radikální změna způsobena? Nedávno se Monika médiím svěřila, že je už nějaký ten pátek single a že její vztah s americkým přítelem je už definitivně minulostí. Rozchod ji stále mrzí a od teď si chce své soukromí víc chránit.

Co si ale budeme povídat. Rozchody bohužel k životu patří a Monika je opravdu ještě hodně mladá dívka, kterou toho ještě ve vztazích čeká plno. Rozhodně se nemusí bát, že by zůstala na ocet! O takhle sexy děvče se jistě strhne vřava.

Související články

Další články