Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Z boubelky se po padesátce stala sexy kost! Žena vypadá lépe než ve třiceti!

Z boubelky se po padesátce stala sexy kost! Žena vypadá lépe než ve třiceti!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Charlene Bazarian (51) z Massachusetts celý život bojovala s nadváhou. Zlom přišel až po padesátce, kdy si řekla dost a rozhodla se s kily zatočit. Zhubla 40 kilo a vypadá neskutečně!

Charlene Bazarian bojovala s nadváhou snad celý život. Milovala jídlo, a tak si pochutnávala na fast foodech a sladkostech. Pořád se vymlouvala, že jí kvůli stresu, a také se vůbec nehýbala. Nikdy ale svoje kila nějak neřešila. Když ale vyrazila do lázní a nemohla zapnout župan, věděla, že je zle Natolik ji to vytočilo, že se rozhodla se sebou něco udělat.

Když někdo začne hubnout po padesátce, není to jednoduché. Všichni od toho Charlene odrazovali, prý se jí to stejně nepovede a nezhubne. Charlene do toho ale šla po hlavě a s vervou a všem vytřela zrak!

Najala si osobního trenéra ve fitku a kompletně změnila svůj jídelníček. Začala jíst hodně vitaminů a celkově dbát o svoji životosprávu. Zjistila, že když má člověk vyváženou stravu, nehoní ho pořád mlsná a nemá chuť se přecpávat. Chtěla všem dokázat, že zvládne zhubnout i po padesátce

Ze sto kilogramů zhubla na 60 a vypadá lépe než ve třiceti. Cítí se skvěle a nikdy prý nebyla šťastnější. Lidé jí nevěřili, že to zvládne, a teď ji za to všichni obdivují. Známí, kteří ji dlouho neviděli, ji na ulici nepoznávají. Ona na sobě ale maká dál a rozhodně se ve cvičení nechystá polevit Má prý teď větší chuť do života a více energie.

"Strašně moc lidí mi teď říká, že vypadám mladší, než ve skutečnosti jsem. Nikdo mi nehádá jednapadesát. Říkají, že je mi maximálně čtyřicet, a to je tedy skvělý pocit. Mám pořád dobrou náladu," svěřila se Charlene. Dříve ji ani nenapadlo, že by měla vyjít schody. Vždy se jim vyhýbala a jezdila výtahem. Teď je vyběhne a ani se u toho nezadýchá. "Užívám si to. Už mě ani nenapadne jet výtahem," směje se.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy