Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Z blonďaté Evy Krpálkové se stala sexy brunetka: Promluvila o dalším dítěti!

Eva má krásnou rodinu.
+ Dalších 17 fotografií
Lukáš Krpálek přivezl minulý rok z Ria zlato a o judu najednou mluvil úplně každý. Stejně tak všichni chtěli vědět, kdo je žena, která stojí po jeho boku. Jeho manželka Eva totiž těsně před olympiádou porodila a navíc je to pěkná kočka! Jak to vypadá u Krpálků dnes?

Eva se dlouhou dobu chlubila dlouhou hřívou, ale to je minulostí. Dnes je z ní brunetka a vypadá snad ještě lépe než jako blondýna. Soustřeďuje se hlavně na svou rodinu a radši by prý měla doma obyčejného chlapa než slavného sportovce.

„Nechci, aby to vyznělo nevděčně, ale já vlastně slavného chlapa nikdy mít nechtěla. Mám ráda takový ten svůj domácí klid,“ řekla Eva pro Magazín DNES s tím, že její manžel je stejného ražení. Oba si nejraději užívají rodinného krbu a posezení s přáteli na zahradě.

Středobodem jejich světa je nyní roční syn Tonda, který je prý zlaté dítě. „Já jako dítě hrozně zlobil, pořád jsem se vztekal. Tonda je úplný opak,“ říká nadšeně Lukáš. A klid nezdědil malý Tonda ani po mámě. „Kdepak, mně jako dítěti museli dávat tlumicí kapky!“ přiznává Eva.

Manželé se rozšíření rodiny nebrání a nechtějí, aby Tonda zůstal jedináčkem. „Necháváme tomu volný průběh, ale dalšímu dítěti se nebráníme. Jenom se bojím, aby to nebyl divočák," říká Lukáš s tím, že si umí představit mít okolo sebe hromadu dětí. „Tolik zase ne,“ krotí ho Eva.

Na fotky šťastné rodiny se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články