Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z bláta do louže! Gábina utekla od Noida a nabrnkla si chlapa, se kterým budou problémy! Co tají plastický chirurg Paulis?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 33 fotografií
Gábinka Dvořáková (28) sbalila dceru Terezku a zdrhla od Noida. Ochráncem se jí stal šestačtyřicetiletý plastický chirurg Patrik Paulis. Jenže nyní se zjišťuje, že tento chlapík má kostlivce ve skříni.

Do redakce eXtra.cz dorazil dopis, ve kterém stojí, že Paulis měl před dvěma roky vztah s finalistkou Miss ČR 2006 Kateřinou Kuřátkovou (32). V dopise navíc stojí, že krásku po více než roční známosti přivedl do jiného stavu a záhy nato ji opustil.

"Ano, je to pravda, máme spolu dvouletou dceru. Byli jsme spolu rok a půl. Věřila jsem, že šlo o životního partnera. Během těhotenství jsem ale pochopila, že on to tak nemá. Vztah skončil tím, že jel do porodnice, kam však nikdy nepřijel. Jsme pořád v určitém soudním vztahu. Řešíme výživné na neprovdanou matku a náklady spojené s těhotenstvím a porodem. V prosinci loňského roku bylo soudem stanoveno výživné na dceru. To mi od ledna platí a není s tím žádný problém," uvedla Kuřátková pro Blesk.

Její slova nakonec potvrdil také Paulis. Více se ale o minulosti bavit nechtěl. Nyní se ZDE. a je spokojený.

Spokojený ale není Noid. Těžce se smiřuje s tím, že mu utekla manželka, a nachystal zajímavé právní kroky - čtěte ZDE

Související články

Další články