Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Z bezdomovce závislého na heroinu milionářem: Našel v sobě sílu změnit svůj život!

To je změna, co?
Před třinácti lety to byl obyčejný feťák a bezdomovec, kterého nezajímalo nic jiného než jak sehnat heroin. Dnes je z něj milionář, kterého navštěvují známé celebrity. Tenhle chlapík se dokázal odrazit od úplného dna a změnit celý svůj život!

Tohle je opravdu neuvěřitelný příběh o tom, jak je člověk schopen naprosto změnit svůj život. Khalil Rafati byl ještě zhruba před třinácti lety bezdomovcem a feťákem, který je závislý na heroinu. Motal se v ulicích Los Angeles a nemyslel na nic jiného než jak sehnat dávku.

Po nějaké době toho šíleného kolotoče Khalil Rafati spadl až na úplné dno. A v té době se něco v něm zlomilo.

Řekl si, že takhle nechce skončit a svůj život musí okamžitě změnit. A tak si založil vlastní firmu. Řetězec Sunlife Organics se již rozšířil z Malibu do šesti dalších míst. Z Khalila je nyní milionář. Khalil je původem z Ohia. Jeho snem bylo vždy bydlet ve skvělém Los Angeles.

Podle New York Times založil vlastní firmu na prodej sportovních vozů a mezi jeho klienty patřili například herečka Elizabeth Taylor, kytarista Slash ze skupiny Guns N 'Roses nebo oscarový herec Jeff Bridges.

Jenomže s mužem to začalo jít od deseti k pěti. Od marihuany se dopracoval až k heroinu a v roce 2001 se předávkoval a jeho život visel na vlásku. V roce 2003 byl až na samotném dně, ze kterého se mu podařilo odrazit.

V roce 2007 začal pacientům nabízet různé ovocné a zeleninové šťávy, které ze začátku dělal pouze pro sebe, aby podpořil své zdraví. Vytvořil tak i svůj skvělý nápoj z banánů, který se stal propagačním nápojem budoucího obchodu.

Khalil nabírá zaměstnance, kteří jsou podobní jemu před třinácti lety a snaží se jim pomoct. Ale očekává od nich tvrdou práci. Jeho bary s džusy prosperují a všichni se o něj perou. Pravidelně tam můžete vidět herec Davida Duchovnyho nebo frontmana Red Hot Chili Peppers Anthonyho Kiedise.

Mohlo by vás zajímat

Další články