Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z baculky je kočka: Pavlína z MasterChefa se ukázala v dřevěné kádi tak, jak ji pánbůh stvořil

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky (25) měla velký sen dostat se do povědomí lidí díky svému kulinářskému umění. V Česku v současné době neexistuje prakticky nikdo, kdo by neměl ani nejmenší ponětí o tom, kdo je Pavlínka z MasterChefa. Zatímco v kuchyni Pavlína doslova kouzlí, lidé si k ní cestu nenašli. Nadějná kuchařka si ale ze škarohlídů nic nedělá a nedávno na sociálních sítích ukázala snímek, na kterém je nahá v dřevěné kádi. Tahle holka zkrátka umí ukázat i svoji něžnější stránku.

Jednou z nejvýraznějších postav letošního MasterChefa je jednoznačně Pavlína Lubojatzky, a vzhledem k názorům lidí, tak ne úplně v dobrém slova smyslu. Diváci začali mít Pavlíny dost někdy v polovině celé show, kdy jim přišla hysterická a příliš ufňukaná.

Pavlína ale na podobné komentáře a negativní řeči kašle a dál si jde za svým snem. V posledním díle MasterChefa se dostala do finále kulinářské show a je zase o kousek blíž svému snu. I když to vypadá, že je to nejméně oblíbená soutěžící snad ze všech, tak profesně a v životě se jí velmi daří.

Před časem se Pavlíně podařilo zhubnout pěkných pár kil a vypadá naprosto senzačně. "Dávno jsem totiž sama sebe přijala se všemi nedostatky, zamakala na sobě a nevymlouvala se. Nejsem žádná superžena, jsem normální jako každá jiná, dělám hodně chyb, ale vždycky se z nich poučím. Nejdříve jsem vystudovala vysokou, protože to byl prostě můj cíl. Pak jsem zamakala na postavě. V MasterChefovi na své vášni k vaření," popsala v krátkosti Pavlína na sociálních sítích.

Pavlína zhubla a nahoty se nebojí

Neoblíbená soutěžící MasterChefa prošla radikální proměnou a momentálně má skutečně skvělou postavu a je na ni právem hrdá. Pavlína se nebojí v novém těle odhalit své křivky a nahota jí problém rozhodně nedělá.

Nedávno své fanoušky potěšila snímkem, na kterém je sice zezadu a nic nejde vidět, ale z fotky je patrné, že se Pavlína koupe nahatá kdesi v přírodě v dřevěné kádi jako divoženka.

"Nadýchat se čerstvého vzduchu, urovnat si myšlenky a jít dál za svými sny," dodala k fotce.

Související články

Další články