Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Z asexuálního špekouna zrzavým supermodelem: Nepochopíte, které dvě věci k tomu stačily!

Obrovská proměna!
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Tenhle případ je jen dalším z mnoha příkladů toho, že chlapovi k dokonalosti stačí opravdu jen málo. Zrzavý Velšan Gwilym Pugh (33) byl naprosto normálním chlápkem, kterého ženy přehlížely na každém kroku. Tuctový, obtloustlý pojišťovák žádnou krásku neoslnil. Pak se ale všechno obrátilo a v současné době by dala každá vše za to, aby o ni Gwilym zavadil byť jen pohledem.

Gwilym Pugh byl obyčejný Velšan, který si ve svých jednadvaceti letech založil v ložnici pojišťovací společnost. Jenomže práce z domova a zranění se hodně podepsaly na jeho vzhledu i váze. Došlo to až tak daleko, že ve svém nejhorším období vážil 127 kilo.

Mladík nepůsobil vůbec přitažlivým dojmem, trpěl nadváhou a byl to naprosto asexuální zrzek. Po čase se Gwilym a jeho přátelé rozhodli založit kapelu. Když to vyprávěl svému holiči, ten mu doporučil, aby si nechal narůst vousy.

Když muž viděl, jak s plnovousem vypadá, rozhodl se, že změní i svůj jídelníček a přestane pracovat doma za stolem.

A tím odstartovala neskutečná proměna tlustého zrzečka. „V té době jsem měl opravdu nadváhu. Pracoval jsem 12 hodin denně a mé zranění mi nedovolovalo trénovat,“ řekl portálu Daily Mail.

„Pro mé zdraví bylo nejlepší, když jsem přestal denně sedět devět až deset hodin za stolem,“ vypráví. Za pět let se mu podařilo zhubnout nádherných 41 kilo. Když konečně nabyl ztracené sebevědomí, tak si založil Instagram a najednou se začaly dít neskutečné věci.

Na základě změny image si ho všiml velšský krejčí Nathan Palmer a v současné době kdysi nevzhledný špekoun platí za nejvyhledávanějšího modela. Jako ambasadora své nové značky House 99 si ho zvolila i taková hvězda, jakou je David Beckham.

K jeho celkové proměně v krasavce mu tak stačily pouze dvě věci. Změna životního stylu, a k celkové dokonalosti mu pomohl odborník na vizáž.

Související články

Další články