Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z Angeliny je VYCHRTLÁ TROSKA, z Brada se dámám podlamují kolena: GALERIE

Zdroj: Profimedia.cz, reprofoto Sony Pictures
+ Dalších 43 fotografií
PROMĚNA
Jeden na vrcholu, druhý na dně! Přesně tak by se dala popsat současná situace Brada Pitta (55) a jeho skoro exmanželky Angeliny Jolie (43). Rozdíl mezi nimi je propastný!

V jednu chvíli to už s Bradem Pittem vypadalo hodně špatně. Kvůli životosprávě, kdy se víc než zdravému životnímu stylu ve velkém věnoval pití, se z kdysi nejpřitažlivějšího muže planety stával odulý alkoholik Jenže zatímco jeho exmanželka Angelina Jolie nyní vypadá jako kostra potažená kůží a lidé mají strach o její život, Bradovi jako by práce zachránila zdraví i holou existenci. Už zase vypadá skvěle!

Brad frčí

Bývalý pár, který lidé na celém světě znali jako Brangelina, má v poslední době skutečně hodně rozdílný život.

Brad Pitt totiž jede, zatímco o Angelině je slyšet jen ohledně rozvodu a když na povrch vyplavou odstrašující aktuální snímky

Návrat k slávě

Co se ale vlastně stalo, že u Pitta došlo k takové změně k lepšímu? Za návrat na špici, kdy po něm v Cannes zase šly ječící fanynky, může bezesporu děkovat režiséru Quentinu Tarantinovi, který ho ho obsadil do svého devátého filmu Once Upon A Time In Hollywood Ten se v Česku bude jmenovat Tenkrát v Hollywoodu a premiéru má osmého srpna.

V retro filmu z šedesátek hraje Pitt dvojníka Leonarda DiCapria (Rick Dalton) Cliffa Boothe a podle ohlasů z uvedení na francouzském filmovém festivalu jde zase, jako u Tarantina téměř vždycky, o filmovou nirvánu.

Zase se svléká

Z upoutávek, jež se zatím objevily na veřejnosti, je sice poznat, že i Brad zkrátka stárne, a aby také ne, když má pět let před šedesátkou, navíc se mu nezřízený život podepsal v obličeji, jenže v jednu chvíli si sundá tričko s košilí a je vymalováno.

Jestli to takhle půjde dál, na to, že Angelina někdy byla šťabajzna, kterou chtěl mísnad každý chlap v naší sluneční soustavě, si už za chvíli nikdo nevzpomene, zato sláva a obdivování jejího bývalého evidentně potrvá dál.

Související články

Další články