Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Z Amber Heard je sobecká potvora: Exmanželku Johnnyho Deppa pustil k vodě další miliardář

Amber Heard to opět nevyšlo.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Další nešťastná láska Amber Heard. Miliardář Elon Musk se s krásnou herečkou a bývalou manželkou Johnnyho Deppa rozešel. Začíná to vypadat, že život po boku půvabné blondýnky nebude zrovna jednoduchý. Na to už přišel i její bývalý partner Johnny Depp, kterého herečka po rozchodu obvinila z domácího násilí.

Amber Heard je vcelku pěkná herečka, i talent tam nějaký bude, ale ničím nijak zvlášť neoplývá. Hereček jako je ona je v Hollywoodu nespočet. Nejvíce se do podvědomí lidí dostala tím, že sbalila slavného krasavce Johnnyho Deppa (54).

Ten se nejspíše s příchodem padesátky trošku zbláznil a unáhleně si vzal herečku za ženu. Jejich vztah dlouho nevydržel a pár se rozešel. Na herci to zanechalo velké následky. Razantně přibral a problémy spojené s rozvodem mu přidaly deset let navíc.

Aby toho nebylo málo, tak ho Amber obvinila z domácího násilí. Od piráta z Karibiku si odskočila k zámožnému miliardáři, který se jmenuje Elon Musk. Jeho majetek činí okolo 16 miliard dolarů. Jestli si herečka myslela, že už má vyhráno, tak byla na omylu.

Miliardář se s ní totiž po krátkém románku rozešel. „Ukončil to před týdnem. Dozvěděl se jisté věci o jejím chování, které nemohl akceptovat,“ uvedl zdroj pro The Daily Mail.

„Amber umí být velmi manipulativní a sobecká. Elon je zpátky v Los Angeles, zatímco ona si odjela léčit zlomené srdce do Austrálie. Je to jen mezi Amber a Elonem, ale bylo to jeho rozhodnutí. Amber je zdrcená,“ dodal člověk z blízkého okolí.

Související články

Další články