Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Z 8 scénářů vyhrál nakonec ten devátý: Sem vyrazí Harry a Meghan na líbánky!

Kam tedy pojedou?
+ Dalších 44 fotografií
Za chvíli to budou dva týdny od královské svatby prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Od té doby se spekuluje, kam pár vyrazí na svatební cestu. Ve hře bylo hned několik destinací jako Afrika, Filipíny, nebo Toskánsko. Nakonec vyhrála ale úplně jiná země. Kam tedy zamilovaní novomanželé vyrazí na líbánky?

V současné době čekají vévodkyni ze Sussexu ještě nějaké královské povinnosti, kvůli kterým se musela odložit svatební cesta. Princ Harry ani Meghan Markle (36) ale nemusí smutnit. Vybírali mezi Afrikou, Filipínami a Toskánskem.

Nakonec však vyhrála chladná, ale krásná Kanada. Informoval o tom britský server TMZ. Konkrétně by se mělo jednat o resort Fairmont Jasper National Park, který je na opravdu nádherném místě, obklopený panenskou přírodou.

Je vidět, že Meghan i Harry mají vkus a rádi si užívají dovolenou v luxusu. Tato lokalita je v královské rodině velmi oblíbená. V roce 2005 ji navštívila samotná královna Alžběta II.

Je sice pravdou, že v Kanadě nemohou čekat žádné letní počasí, ale ta příroda za to jistě stojí.

Mohlo by vás zajímat

Další články