Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Yvona Stolařová z Poslední aristokratky: Představitelka Marie má co nabídnout

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
V komedii Jiřího Vejdělka (48) se to jen hemží skvělými českými herci. Ve snímku Poslední aristokratka, který byl natočen podle knižního bestselleru Evžena Bočka (54), si zahráli mimo jiné Tatiana Dyková (42), Hynek Čermák (47), Vojta Kotek (32), Eliška Balzerová (71) či Pavel Liška (48). Po boku hereckých bardů se objevila i velmi talentovaná Yvona Stolařová (19), která má kariéru teprve před sebou.

Děj filmu Poslední aristokratka vypráví o rodilém Newyorčanu Frankovi, který získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech.

Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou, někdejší vlast a zámecký život znají jen z prastarých vyprávění příbuzných. Zmateným Američanům bude s řešením záležitostí spojeným s navrácením majetku pomáhat právní zástupce Tomáš Benda, jehož role se ujal Vojta Kotek

Talentovaná mladá Yvona

Roli Marie, jejíž jméno je v rodu Kostků prokleté, si zahrála mladinká studentka herectví Yvona Stolařová „Knižní bestseller, podle kterého je film natočen, mě bavil. Doufám, že humor a ironie se přenesly i na plátno,“ řekla herečka v rozhovoru pro Novinky.cz.

Pro Yvonu to byla její filmová premiéra a rovnou si mohla zahrát ve velmi povedeném filmu s úžasnými herci po svém boku. Na Hynka Čermáka i Tatianu Dykovou (42) pěla po natáčení samou chválu. Jako filmoví rodiče byli moc milí. Mladinká kráska z Poslední aristokratky se v budoucnu vidí spíše v divadle, ale uvidíme, třeba ji brzy uvidíme v dalším filmovém trháku.

Související články

Další články