Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Yvona Krainová se ukázala jako nahá: Tělové body ukázalo její skvostnou postavu i bradavky

Yvona ukázala parádní postavu  v tělovém body.
Zdroj: se souhlasem Yvona Maléřová
+ Další 4 fotografie
forma

Provokaci mají zřejmě v krvi. Starší sestra modelky Simony Krainové (48) Yvona Maléřová (53) žije několik let zdravým životním stylem a plody její práce jsou znát. Na svých sociálních sítích se pochlubila dalším provokativním snímkem v tělovém body, který toho příliš nezakrývá. Také popsala cestu za svou vysněnou postavou, na které začala pracovat až v pokročilém věku. "Nechci velikost L a tvrdit, že mám ráda sebe a své tělo," vysvětluje.   

"Pár let zpátky jsem měla čas jen na vaření, praní, uklízení, rodinu, práci, max sklenku vína, cigáro, a to v letu. Do postele jsem padala se seznamem v hlavě, co po mně zase budou zítra všichni potřebovat, co budu muset udělat, co nechci, kam jít, až jsem vytěsnila z hlavy, co vlastně chci," popisuje z úvodu sestra Simony Krainové Yvona Maléřová k fotografii v upnutém body, které vypadá jako její druhá kůže.

Ve svém těle se Yvona cítí skvěle, avšak ne vždy tomu tak bylo, zvrat nastal v době, kdy si uvědomila, že nechce "zakrnět mezi hrnci", ale také chtěla své tělo zkrátka milovat.

"Vzpomněla jsem si, že chci být ženou. Ne jen matkou, manželkou, dcerou, sestrou, tetou. Nechci, aby můj muž dal přednost jídlu před pohledem na mě, nechci zakrnět mezi hrnci, prádlem a radovat se z výletu pro rohlíky nebo do práce. Nechci velikost L a tvrdit, že mám ráda sebe a své tělo. Nějak jsem tu lásku k němu necítila," popisuje počátek jednoho ze svých nejlepších životních rozhodnutí, na které není v žádném věku příliš pozdě.

"Odmítla jsem si prostě lhát a lhát i okolí, řekla jsem NE. Řekla jsem ho jednou a pak to už šlo jako po másle. A? Pořád jsem matkou, no manželkou už asi být nechci, pořád jsem dcerou, sestrou, tetou a už i babičkou, ale taky jsem konečně ženou! Tak se cítím a cítím i tu lásku," svěřila se se svým pohledem na věc.

Yvona miluje pohyb, ke kterému vede i své fanoušky, pro které je inspirací. Její konkrétně nejoblíbenější aktivitou je běh. "Já zvolila běh, protože běhat se dá prakticky kdekoli a hlavně kdykoli. Běh je sakra náročný start, ale já si myslím, že ten nej, a pokud máte rádi přírodu, lásku k němu najdete velmi brzy. Pak už nic měnit nemusíte, protože se stane součástí vašeho života, a tím si i udržíte výsledek," svěřila se pro redakci eXtra.cz před nějakou dobou.

V galerii se podívejte, jak se Yvona provokativně zvěčnila v Česku, zatímco se její sestra Simona chlubí rozzářenými snímky ze Srí Lanky.


Související články

Další články