Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Yvona Krainová razantně změnila image: Krásná blondýnka se ostříhala

Yvona Krainová změnila image: Ostříhala se na mikádo
Zdroj: Instagram Yvona Krainová
Instanews

Yvonna Maléřová Krainová (53) razantně změnila image. Kráska si nechala ostříhat svou dlouhou hřívu. Influencerka Shopaholic Nicol (31) prozradila, jak se vypořádává s rozchodem. Moderátorka Zorka Hejdová (31) je od porodu poprvé zpátky v práci. Modelka Veronika Kopřivová (30) si užívá rodinné dovolené v Chorvatsku.

Yvona Krainová shodila hřívu

Sestra modelky Simony Krainové, Yvona Krainová se pochlubila změnou image. Blondýnka si své dlouhé lokny nechala ostříhat. "Pět centimetrů dole a barva strop," radovala se Yvona na Instagramu. A jak se její nový účes líbí vám?

Shopaholic Nicol o špatných myšlenkách

"Tenhle týden je teda masakr emocí, změn, rozhodnutí," přiznala čerstvě rozešlá influencerka Shopaholic Nicol. "Každý den si říkám, na co se těším, ať ty špatné myšlenky nechám někde vzadu," dodala.

Zorka Hejdová zase maká

Moderátorka a čerstvá maminka Zorka Hejdová je už zase v práci. Na sociálních sítích sdílela zákulistní fotku z Odpolední show Evropy 2.

Veronika Kopřivová s rodinkou v Chorvatsku

Veselá rodinka. Modelka Veronika Kopřivová (30) si se svým Mirkem užívá dovolenou v Chorvatsku. "Dva roky zpět jsem řekla, že do Chorvatska už nepojedu," překvapila Veronika. Ta se ale rozhodla dát oblíbené destinaci českých turistů ještě šanci.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy