Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Yvona Krainová prozradila, proč tolik zhubla: Sestře jsem záviděla a žárlila na ni

Yvona Krainová prozradila, proč tolik zhubla: Sestře jsem záviděla a žárlila na ni
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
zpověď
Simona Krainová (47) se může pyšnit o pět let starší sestrou Yvonou (52). Ta však absolutně nevypadá na svůj věk a prošla obrovskou proměnou, kterou sama sdílela na sociálních sítích. Sestry si jsou neuvěřitelně podobné... Že by se Yvona také mohla dát na modeling jako její mladší sestra?

Neuvěřitelnou proměnou prošla Yvona Krainová, starší sestra modelky Simony (47). Ve svých 44 letech rozhodně nevypadala tak jako dnes. Během let na sobě však zamakala a shodila hned několik kil, takže se dnes můžete dívat na skvostnou postavu, ke které se dopracovala. Sestry jsou si navíc podobné i v tomto ohledu!

Bez pevné vůle to jde těžko

Yvona prozradila, proč se rozhodla pro takovou změnu. "To, co byste měli vědět, je, že žádnou pevnou vůli nemám. Proto jsem nikdy nedržela diety (naštěstí), proto raději jedu autem, když si nechci dát drink, proto jsem nikdy nepřestala úplně kouřit (to mě štve nejvíc), proto dneska nehraju na housle (taky naštěstí), neumím pořádně žádný cizí jazyk," svěřila se na sítích s tím, že kdyby pevnou vůli měla, spoustu věcí by dnes bylo jinak.

Přiznala navíc, že na svou mladší sestru žárlila a záviděla jí. Kdyby modelka Simona náhodou onemocněla, Yvona by ji klidně mohla nahradit. Starší ze sester navíc pravidelně přidává své běžecké úspěchy a výsledky na sociální sítě. V komentářích tak často najdete vděčná slova od fanoušků, které Yvona inspiruje a motivuje.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy