Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Yvona Krainová pod palbou kritiky: Nevytahuj se figurou a radši upeč chlapovi štrůdl!

Yvona Krainová: Ostrá kritika! Vytahuješ se postavou, radši uvař manželovi
Zdroj: Se souhlasem Yvony Krainové
Instanews

Yvona Maléřová Krainová (53) čelí ostré kritice. Fanouškům se nelíbí, že sdílí žhavé fotky na sociální sítě. "Radši svému chlapovi upeč štrůdl," vzkazují jí. Yvona na sobě přitom tvrdě maká každý den. To je něco, o čem si většina jejích haters může nechat jenom zdát.

Vždy krásná Lela Ceterová

"Je potřeba být odlišní, abyste byli nenahraditelní," napsala pod dechberoucí snímek budoucí dvojnásobná maminka Lela Ceterová (31). Té by nezabránila ani apokalypsa v tom, aby vypadala prostě dokonale.

Transformer Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta (40) transformoval svoje tělo. Za tři týdny zhubnul čtyři kila a vyrýsoval si pořádné svaly. "Kvalitní dieta, cvičení, běh," pochlubil se Vašek na Instagramu. A fanynky slintají.

Yvona Krainová pod palbou kritiky

"Někteří píšete, že je to samolibost, koukání se do zrcadla, focení se, vytahování se tím, že místo upečením pořádného štrůdlu, motivuji svého muže maximálně během a dlouhýma nohama, které jsem navíc jen zdědila," povzdychla si Yvona Krainová (53), která ale na své postavě maká každý den. To už ale haters bohužel nevidí.

Dokonalá Natálie Kočendová

Česko má svou bondgirl. Modelka Natálie Kočendová (21) vypadá dokonale. "Snaž se být nejlepší verzí sebe samého, ne nejlepší verzí podle někoho jiného," namotivovala všechny svoje fans na Instagramu.

Související články

Další články