Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Yvona Krainová oženila syna. Na veselku vynesla nevšední model

Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové
Instanews

Yvona Krainová oženila syna, na svatbu dorazila v netradičním modelu. Dcera herečky Jany Bernáškové (40) oslavila patnáctiny. Modelka Jitka Boho (29) vzpomíná na léto, slunce a moře v plavkách. Toto jsou Instanews, jedem!

Z Jitky Boho se rosí monitory

Modelka Jitka Boho (29) vzpomíná na léto. "Trochu mi to moře chybí," povzdychla si a aby se fanouškům po sluníčku moc nestýskalo, sdílela i fotku v plavkách. To už je jiná!

Jana Bernášková dceři Porsche nekoupí

Herečka Jana Bernášková (40) slaví. Její dcera Justýna oslavila patnáctiny a mamince jako by z oka vypadla. "Ať se ti splní všechny tvé sny, včetně svatby...a to Porsche ti sluší, ale tento rok to asi ještě neklapne," dodala. Smůla!

Tamara Klusová na hmyzím rande

Tamaře Klusové (33) sedl na zákusek hmyz. "Miluju tyhle okamžiky," zvěčnila událost na svůj Instagram bez váhání a svůj věneček havěti ochotně přenechala. "Dobrou chuť, milá včelí princezno," rozbásnila se Tamara. A nám se chce skládat ódy.

Yvona Krainová na veselici

Yvona Maléřová Krainová oženila syna. "Tak tady máte tu naši krásnou nevěstu," pochlubila se fotkou se snachou. Na svatbu vynesla nevšední a velmi odvážný model, ve kterém vypadala k nakousnutí. A teta Simona (48) vzala na veselku i pejska Angelu!

Související články

Další články