Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Yvetta Blanarovičová o divokých pařbách s Heidi Janků: Ona vyskočila na stůl a já jsem skončila na baru, směje se zpěvačka

+ Dalších 8 fotografií

V úterý večer oslavila zpěvačka Heidi Janků šedesáté narozeniny. Na soukromou party dorazila celá řada slavných hvězd, které patří mezi její blízké přátele. Mezi nimi nechyběla ani její kamarádka, herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová, která to na parketu neuvěřitelně rozbalila. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že to s Heidi umí na koncertech pořádně roztočit a často vyskočí klidně na stůl nebo na bar. 

Nezkazí žádnou legraci

Zpěvačky Heidi Janků a Yvettu Blanarovičovou dělí roční věkový rozdíl, zato je spojuje přátelství, které trvá už pěknou řádku let.

"Asi bych to neměla říkat, ale známe se už čtyřicet let," prozradila s úsměvem herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová, kterou se zpěvačkou Heidi Janků pojí nejen přátelství, ale i neuvěřitelná energie. Heidi oslavila své šedesáté narozeniny v úterý v pražské Občanské plovárně, Yvettu čekají kulaté narozeniny za rok, obě vypadají perfektně, na což má Blanarovičová jednoduchý recept, a to ten, že si ze svého věku nic nedělá.

Kvůli své časové vytíženosti se nevídají tak často, jak by chtěly, přesto si na sebe chvilku najdou. "Není to denně, ale byly jsme spolu na horách na press tripu, pak jsme spolu zpívaly na Silvestra mimo republiku a myslím si, že je to úžasnej parťák," řekla o své přítelkyni Blanarovičová.

Klidně vyskočí i na bar

Když už se ale sejdou, umějí to pořádně rozbalit, a to nejen na parketu. "Když jsme spolu měly loni koncert, tak jsme to tak rozjely, že jsme zpívaly od devíti hodin snad do pěti do rána a udělaly jsme takovou party, na kterou v tom Rakousku nemůžou zapomenout," svěřila se eXtra.cz herečka, kterou mimo jiné proslavila role čertíka v Troškově pohádce Princezna ze mlejna.

Na své letošní první narozeninové oslavě, která se konala v Ostravě, to Heidi prý rozbalila tak, že tančila na stole, a ani Yvetta prý nezůstává pozadu. "Permanentně s Heidi většinou končíme na stole," práskla zpěvačka. "Já jsem tedy toho minulého Silvestra končila na baru a Heidi byla vynikající DJ, ale když jsem měla narozeniny minulý rok, Heidi vyskočila na stůl a zpívala pro mě. A co víc si přát, že jo?" dodala vesele zpěvačka, která je velmi aktivní i sociálních sítích, jako je Instagram. Věk je prostě jen číslo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy