Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Youtuberka Týnuš Třešničková odhodila stud a ukázala poraněný obličej

Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
odvaha
Yotuberka Týnuš Třešničková (23) si užívá léto v Praze, což patřilo k jejím obrovským přáním v době, kdy ještě ležela v istanbulské nemocnici. Bojovnice Týnuš se vrací opět do života a začíná praktikovat vše, na co byla před nehodou zvyklá. K jejím aktivitám patřila i pravidelná údržba obličeje a různé kosmetické procedury. Jednu z nich - úpravu obočí podstoupila právě teď a s průběhem procedury se pochlubila na svém Instagramu.

Týnuš se pomalu vrací zpátky do normálního života. Své fanoušky opět zásobuje fotkami tak, jak byli zvyklí před nešťastnou událostí, která se stala loni v září v turecké restauraci, a bezprostředně po ní musela být upoutána na nemocniční lůžko v istanbulské klinice se specializací na popáleniny.

Z Týnuš se pomalu stává opět dívka, která chce diktovat trendy. Teď ukázala snímek obličeje z úhlu, který vypovídá více o tom, jak moc byla její tvář ohněm zasažena. Z fotografie je patrné, že Týnušin obličej už nějakou plastikou prošel. Takový krok vyžaduje velkou odvahu a proto Týnuš tleskáme.

O plastických zákrocích promluvil pro eXtra.cz před časem i Týnušin přítel Viktor Hájíček. „Čeká ji několik plastických zákroků. Lehká cesta to není, ale věříme oba, že vše bude dobré,“ řekl Hájíček v době, kdy byla youtuberka ještě v Istanbulu.

Přítel blogerky byl při incidentu také popálený. Oproti Týnuš měl popálených „jen“ 15 % těla, ona 30. Po krátké hospitalizaci se vrátil do běžného života. Ona zůstala tři čtvrtě roku v instanbulské nemocnici. Léčba popálenin je vždy náročná, protože se jedná o často otevřené rány.

Související články

Další články