Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Youtuberka Teri Blitzen je dcerkou boháčů. Jak jinak si vysvětlit dárky za desetitisíce?

Teri Blitzen bude jednou velmi dobrá partie, co se finančního
zabezpečení týče.
Zdroj: facebook.com
Během necelých dvou let se Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová, stala nejúspěšnější českou blogerkou. Videa na jejím kanále na YouTube o líčení a lifestylu jsou extrémně populární a sledují je statisíce převážně mladých lidí. Teď se pochlubila svými dárky, které na ni čekaly pod stromečkem, a sesypala se na ni vlna závisti.

Youtubeři jsou, jak se zdá, již zcela definitivně novou kategorií celebrit a mohou si přijít na pěkné peníze, pokud svoji práci dělají opravdu dobře. Příkladem ze zahraničí je například 23letý Jordan Maron, který sice není zdaleka nejoblíbenějším youtuberem, přesto dokázal vypláznout v přepočtu 107 milionů za skromnou vilku s pěti koupelnami v Hollywoodu.

V Čechách patří k těm nejsledovanějším právě Teri Blitzen, s jejíž prací jsme vás seznamovali ZDE.

Od vzniku svého kanálu, na který nahrává pravidelně videa, se mladičká Teri potýká se závistivci. Po tom, co ale umístila na Instagram fotku, na které zachytila pouze některé dárky, jež od rodičů dostala, musela si přečíst hodně závistivých komentářů.

Že není youtuberka z žádné chudé rodiny, se ví dlouhodobě, nasvědčuje tomu i to, že navštěvuje prestižní školy, na kterých se platí nemalé školné. Svoje prvenství ve sledovanosti videí si ale zajistila sama, proto pro všechny, kteří jí závidí, není nic lepšího než jít a založit si vlastní vlog.

Související články

Další články