Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Youtuberka NikkieTutorials, podobná Rodrigu Alvesovi, šokuje: Prozradila temné tajemství

NikkiTutorials a papoušek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
svět youtuberů
Známá make-up vizážistka a youtuberka Nikkie de Jager (25) aka NikkieTutorials prohlásila, že se ji někdo pokusil vydírat tím, že veřejně vyzradí tajemství o její pravé identitě. Nikkie, jež má přes 12 milionů odběratelů, se rozhodla přiznání vzít do svých rukou a vydala prohlášení, které by podle ní mělo pomoci ostatním.

Nikkie de Jager (25), známá spíše jako "beauty" youtuberka a make-up vizážistka NikkieTutorials, šokovala coming outem, když veřejně přiznala, že je transsexuálka.

"Doufám, že to, jak jsem se osvobodila a přiznala, inspiruje mně podobné udělat to samé," říká Nikkie, o které zlí jazykové tvrdí, že se tak trochu podobá živému Kenovi Rodrigu Alvesovi, ve skoro dvacetiminutovém videu. "Abyste mohli žít svůj život opravdově, jak chcete a taky, jak si zasloužíte."

Nikkie je jednou z nejpopulárnějších a nejaktivnějších beauty youtuberů na světě. Začala na YouTube přidávat videa už v roce 2008, od té doby pracovala jako poradce pro Marc Jacobs Beauty a spolupracovala s Maybelline, stejně jako s dalšími značkami. Její odběratelé se začali postupně rozrůstat a ovlivnila spoustu sledovatelů a fanoušků, aby důkladně smýšleli o kráse, jejím průmyslu, produktech a trendech.

Začátky byly děsivé

Důvod, proč se Nikkie přiznala, byl, že se chtěla zastat sama sebe a komunity transsexuálů před lidmi, kteří ji vydírali a vyhrožovali jí, že vše vypustí mezi lidi. Nikkie, která se narodila jako chlapec, ve videu vysvětluje, že začala nosit holčičí oblečení už v sedmi nebo osmi letech, hormonální terapii započala ve 14 a úplně se nechala předělat na ženu už ve svých 19 letech.

Nikkie, které je dnes 25, říká, že dokud jí nezačali vyhrožovat, byla pro ni tato kapitola uzavřená. Nezveřejnila, kdy výhrůžky začaly ani kdo za nimi stál, ani žádné jiné konkrétní detaily celé situace, ale sdělila, že nový rok začíná právě tímto přiznáním.

Vydírání

"Zpočátku bylo děsivé zjistit, že tam venku existují lidé, kteří jsou tak zlí, že nedokážou respektovat pravou podobu lidské osobnosti," říká Nikkie. "Je to hnusné a podlé... Řekli mi, že chtějí prohlášení vydat, protože prý lžu nebo se nechci přiznat a nebo jsem až příliš zbabělá říct lidem, kdo ve skutečnosti jsem."

Vyděrač této beauty youtuberky zjevně spadá do kategorie lidí, kteří transsexuály otevřeně nenávidí a nepřijímají a tvrdí, že transsexuálové chtějí jen obelhat lidi lhaním o svém pohlaví. Tyto stereotypy a pověry jsou pak jen palivem pro diskriminaci a vznik násilí, kterým transsexuálové obvykle a dlouhodobě čelí.

Je jistě obdivuhodné, že člověk s tolika fanoušky, jako je Nikkie, je schopný se postavit takovému chování. Protože je to ve světě krásy a také na platformě YouTube velká hvězda, je Nikkie schopna využít svého hlasu a pozice, aby mohla šířit povědomí o diskriminaci, které se transsexuálům od společnosti dostává.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy